31 OCT - 3 NOV 2019
FIRA BARCELONA MONTJUÏC
31 OCT - 3 NOV 2019
FIRA BARCELONA MONTJUÏC
CASA DEL LLIBRE
STAND 193 - PALAU 2

Divendres 1 de novembre

15.00h - 19.00h Kalathras

Dissabte 2 de novembre

12.00h - 20.00h Kalathras

Diumenge 3 de novembre

13.00h - 14.00h Kalathras


DIÁBOLO EDICIONES
STAND 170 - PALAU 2

Dijous 31 d’octubre

12.00 – 13.00h Sebastián Hirr

13.00 – 14.00h Marc Escarrá

17.00 – 18.00h Marc Escarrá

18.00 – 19.00h Miguel Martínez

19.00 – 20.00h Sebastián Hirr

Divendres 1 de novembre

12.00 – 13.00h Miguel Martínez

13.00 – 14.00h David Heredia

15.30 – 17.00h José Fonollosa

18.00 – 19.00h Anna Junyent

19.00 – 20.00h David Heredia

Dissabte 2 de novembre

10.00 – 11.00h Antonio Horno

11.00 – 12.00h Miguel Martínez

12.00 – 13.00h Anna Junyent

13.00 – 14.00h David Heredia

16.00 – 17.00h Miguel Martínez

17.00 – 18.00h Anna Junyent

18.00 – 19.00h David Heredia

19.00 – 20.00h Jordi Ojeda

Diumenge 3 de novembre

11.00 – 12.00h Antonio Horno

12.00 – 13.00h David Heredia

13.00 – 14.00h Marc Escarrá

17.00 – 18.00h Marc Escarrá

18.00 – 19.00h Jordi Ojeda


ECC EDICIONES
STAND 213 - PALAU 2

Dijous 31 d’octubre

18.00 – 19.00h Homura Kawamoto & Kei Saiki

Divendres 1 de novembre

11.30 – 12.30h Homura Kawamoto & Kei Saiki

Dissabte 2 de novembre

18.00 – 19.00h Homura Kawamoto & Kei Saiki

 


EDICIONES TOMODOMO
STAND 185 - PALAU 2

Dijous 31 d’octubre

18.30 – 19.30h Aya Kanno

Divendres 1 de novembre

11:00 – 12:00h Aya Kanno

18.30 – 19.30h Aya Kanno

Dissabte 2 de novembre

13.00 – 14.00h Aya Kanno

18.30 – 19.30h Aya Kanno

Diumenge 3 de novembre

18.30 – 19.30 Aya Kanno

 


FNAC

Dijous 31 d’octubre

16.00 – 17.00h Mave - Taller de dibujo

17.00 – 18.00h David Heredia

18.00 – 19.00h Marc Escarrà

Divendres 1 de novembre

10.30 – 11.30h Laia López

12.00 – 13.00h María Llovet

16.30 – 17.30h Fidel de Tovar i Dani Bermúdez

17.30 – 18.30h Homura Kawamoto i Kei Saiki

18.30 – 19.30h Jordi Ojeda

Dissabte 2 de novembre

11.00 – 12.00h Oriol Estrada y Marc Bernabé

12.00 – 13.00h Sebastian Hirr

12.00 – 13.00h Skizocrilian (Marta y Misha)

13.00 – 14.00h Anna Junyent

17.00 – 18.00h Miguel Martínez

18.00 – 19.00h Antonio Horno


HAIKU
STAND 162 - PALAU 2

Divendres 1 de novembre

12.00h - 13.30h ALEX PLER

Diumenge 3 de novembre

11.30h - 12.30h ALEX PLER


LETRABLANKA EDITORIAL
STAND 184 - PALAU 2

Dijous 31 d’octubre

16.00 – 17.00h Ran, Kurohaine (autoras de URARA)

17.00 – 19.00h Elsa Brants

17.00 – 19.00h Sourya Sihachakr

Divendres 1 de novembre

16.00 – 17.00h Ran, Kurohaine (autoras de URARA)

17.00 – 19.00h Elsa Brants

17.30 – 19.00h Sourya Sihachakr

Dissabte 2 de novembre

16.00 – 17.00h Ran, Kurohaine (autoras de URARA)

17.00 – 19.00h Elsa Brants

17.00 – 19.00h Sourya Sihachakr

Diumenge 3 de novembre

10.00 – 11.00h Ran, Kurohaine (autoras de URARA)

11.00 – 13.00h Ran, Kurohaine (autoras de URARA)

11.00 – 13.00h Elsa Brants

17.00 – 19.00h Sourya Sihachakr


NOWEVOLUTION EDITORIAL
STAND 175 - PALAU 2

Dissabte 2 de novembre

12.00 – 13.30h Belizabeth Guerrero

13.30 – 18.00h Blanca Mira

18.30 – 20.00h Belizabeth Guerrero

Diumenge 3 de novembre

12.00 – 13.30h Javi Cuho

16.00 – 18.00h Belizabeth Guerrero


PLANETA MANGA
STAND 227 - PALAU 2

Dijous 31 d’octubre

16.00 – 17.00h Lorena Calderón, Senshiru, Akira Pantsu

18.00 – 19.00h Santi Casas, Marta Salmons

Divendres 1 de novembre

11.00 – 12.00h Akira Pantsu, Luis Montes, Ana C. Sánchez

15.00 – 16.00h Laia lópez, Luis Montes, Kenny Ruiz

Dissabte 2 de novembre

10.00 – 11.10h Marta Salmons, Ana Oncina, Ana C. Sánchez

11.00 – 12.00h Kaoru Okino, Blanca Mira, Luis Montes, Kenny Ruiz

12.00 – 13.00h Numoris, Judit Mallol, Laia lópez, Belén Ortega

15.00 – 16.00h Ana C. Sánchez, Luis Montes, Blanca Mira, Kaoru Okino

19.00 – 20.00h Alba Cardona, Luis Montes, Numoris , Santi Casas

Diumenge 3 de novembre

10.00 – 11.10h Akira Pantsu, Álvaro Jaudenes, Ana C. Sánchez, Santi Casas

11.00 – 12.00h Luis Montes,  Numoris, Alba Cardona

12.00 – 13.00h Marta Salmons, Judit Mallol, Laia López

13.00 – 14.00h Belén Ortega, Luis Montes

15.00 – 16.00h Oriol Estrada, Marian Company, Santi Casas, Marc Bernabé

16.00 – 17.00h Álvaro Jaudenes, Akira Pantsu, Ana Oncina, Luis Montes


SELECTAVISIÓN
STAND 214 - PALAU 2

Divendres 1 de novembre

17.30 – 18.45h Masayuki Sato (Diseñador de personajes). Hiroki Koyama (Productor) & Hiroyuki Sakurada (Productor).

Dissabte 2 de novembre

17.30 – 18.45h Masayuki Sato (Diseñador de personajes). Hiroki Koyama (Productor) & Hiroyuki Sakurada (Productor).

Diumenge 3 de novembre

10.15 – 11.30h Masayuki Sato (Diseñador de personajes). Hiroki Koyama (Productor) & Hiroyuki Sakurada (Productor).


SIGNING SESSIONS 25 MANGA BARCELONA
PALAU 4

Dijous 31 d’octubre

12.00 –14.00h Charm

14.00 – 15.30h Umaru-chan, Wade Otaku

15.30 – 17.30h Wirru+K, LucioleS+Milou

17.00 – 18.00h Charm

18.00 – 19.30h Bleda&Vulvarde + VíctorMAME

Divendres 1 de novembre

12.00 – 13.00h LucioleS+Milou

12.00 – 14.00h Wirru+K

14.30 – 16.00h Nyangostar

16.00 – 18.00h Wirru+K

17.30 – 19.00h Hideo Nakata

18.00 – 19.30h El Bleda&Vulvarde

Dissabte 2 de novembre

10.00 – 14.00h Wirru+K

12.00 – 13.00h LucioleS+Milou

13.00 – 14.00h Dedalo

16.00 – 19.00h El Bleda&Vulvarde / Nyangostar

Diumenge 3 de novembre

09.30 – 11.00h Wirru+K

13.30 – 14.30h Dedalo

14.30 – 16.30h Emika Kamieda


Organitzat per:

Manga Barcelona
C/. Palau, 4
08002 Barcelona (Spain)
info@ficomic.com
www.manga-barcelona.com

© 2019 All rights reserved