MANGA BARCELONA
29 OCT - 1 NOV 2021
FIRA BARCELONA MONTJUÏC
29 OCT - 1 NOV 2021
FIRA BARCELONA MONTJUÏC
CASA DEL LLIBRE
PALAU 2 - Nº 45

Divendres

18:00h - 19:00h Risu Risu

19:00h - 20:00h Miriam Bonastre

Dissabte

13:00h - 14:00h Judit Mallol

Diumenge

15:30h - 17:00h Fidel de Tovar y Dani Bermúdez

17:00h - 18:00h Laia López y Alena Pons

18:00h - 18:45h Toni Caballero / Sergio Hernández

Dilluns

10:30h - 11:30h Wade Otaku y Drawill


Fandogamia Editorial

Divendres

16.00h - 18.00h    Laurielle

Dissabte

11.00h - 13.00h    Laurielle

16.00h - 17.30h    Jose Luis Maravall y Marta Coca

18.00h - 19.30h    Michael Perrinow y Sara Cepeda    

Diumenge

12.00h - 13.30h    Jose Luis Maravall y Marta Coca

16.00h - 18.00h    Laurielle

 


FNAC

Divendres

16.00h - 17.00h *Autor de mostra

Dissabte

10:30h - 12:00h Fidel de Tovar y Dani Bermúdez

12:00h - 13:00h Toni Caballero y Sergio Hernández

13:00h - 14:00h Blanca Mira y Akira Pantsu

17:00h - 18:00h Luis Montes y Bea Castillo

18:00h - 19:00h Marc Escarrà y Carlos D. Chardí

Diumenge

12:00h - 13:00h Laia López y Alena Pons

13:00h - 14:00h Toni Caballero y Sergio Hernández

17:00h - 18:00h Luis Montes y Bea Castillo

Dilluns

13:00h - 14:00h María Llovet

17:00h - 18:00h Risu Risu

19:00h - 20:00h Wade Otaku y Drawill


Kame Kame Ediciones

Divendres

17:00h - 19:00h Estorach / Carreres

Dilluns

17:00h - 20:00h Judit


Letrablanka

Dissabte

17:30h - 18:30h Ran y Kurohaine (autoras de Urara)

Diumenge

17:30h - 18:30h Ran y Kurohaine (autoras de Urara)

Dilluns

17:30h - 18:30h Ran y Kurohaine (autoras de Urara)


LLIBRERIA UNIVERSAL - NEWTON
Stands 59-60

Divendres

17:00h - 18:00h Josep Rodríguez Ferrer (Mentre durin les espelmes)

Dissabet

11:00h - 12:00h Josep Rodríguez Ferrer (Mentre durin les espelmes)

Diumenge

11:00h - 12:00h Josep Rodríguez Ferrer (Mentre durin les espelmes)


NORMA Editorial

Divendres

12.30h - 14.00h    Wade Otaku y Drawill

15.30h - 17.00h    Fidel de Tovar y Dani Bermúdez

18.30h - 19.30h    Wade Otaku y Drawill

Dissabte

10.30h - 11.30h    Jorge Arranz y Carles Dalmau

13.15h - 14.45h    Wade Otaku y Drawill

15.30h - 17.00h    Fidel de Tovar y Dani Bermúdez

18.30h - 19.30h    Wade Otaku y Drawill

Diumenge

10.30h - 12.00h    Fidel de Tovar y Dani Bermúdez

13.00h - 14.00h   Wade Otaku y Drawill

15.30h - 16.30h    Alena Pons y Laia López

18.30h - 19.30h    Wade Otaku y Drawill

Dilluns

10.30h - 11.30h    Alena Pons y Laia López

11.45h - 12.45h    Carles Dalmau y Maria Llovet

13.00h - 14.00h    Wade Otaku y Drawill

15.30h - 17.00h    Fidel de Tovar y Dani Bermúdez

17.30h - 19.00h    Wade Otaku y Drawill


Planeta Manga

Divendres

11:00 - 13:00h Laia López

11:00 - 13:00h Judit Mallol

11:00 - 13:00h Silvia Estea (Senshiru)

13:00 - 14:00h Konata

13:00 - 15:00h Miriam Bonastre

13:00 - 14:00h Glucagon

14:00 - 15:00h Ana C Sánchez

14:00 - 16:00h Blanca Mira

15:00 - 16:00h Alba Cardona

15:00 - 16:00h Carlos Moreno

16:00 - 17:00h Luis Montes

16:00 - 17:00h Bea Castillo

16:00 - 17:00h Santi Casas

17:00 - 18:00h Ana C Sánchez

17:00 - 18:00h Ana Oncina

17:00 - 18:00h Alicia López (Risu Risu)

18:00 - 20:00h Akira Pantsu

18:00 - 20:00h Toni Caballero

18:00 - 20:00h Sergio Hernández

Dissabte

10:00 - 11:00h Laia López

10:00 - 11:00h Judit Mallol

10:00 - 11:00h Kamapon

11:00 - 13:00h Ana C Sánchez

11:00 - 12:00h Blanca Mira

12:00 - 13:00h Luis Montes

12:00 - 13:00h Bea Castillo

13:00 - 15:00h Ana Oncina

13:00 - 14:00h Sara Lozoya

13:00 - 14:00h Raquel Martinez

14:00 - 15:00h Toni Caballero

14:00 - 15:00h Sergio Hernández

15:00 - 16:00h Akira Pantsu

15:00 - 16:00h Ana C Sánchez

15:00 - 16:00h Silvia Estea (Senshiru)

16:00 - 17:00h Alba Cardona

16:00 - 17:00h Carlos Moreno

16:00 - 18:00h Sara Soler

17:00 - 18:00h Kenny Ruiz

Diumenge

10:00 - 11:00h Toni Caballero

10:00 - 11:00h Sergio Hernández

10:00 - 11:00h Umaru

11:00 - 13:00h Ana Oncina

11:00 - 12:00h Kenny Ruiz

11:00 - 12:00h Sara Lozoya

12:00 - 13:00h Judit Mallol

13:00 - 15:00h Luis Montes

13:00 - 15:00h Bea Castillo

13:00 - 14:00h Sara Lozoya

14:00 - 15:00h Santi Casas

15:00 - 17:00h Akira Pantsu

15:00 - 16:00h Ana C Sánchez

15:00 - 17:00h Raquel Martinez

16:00 - 17:00h Kamapon

17:00 - 19:00h Alba Cardona

17:00 - 18:00h Carlos Moreno

17:00 - 18:00h Carles Dalmau

18:00 - 20:00h Ana C Sánchez

Dilluns

10:00 - 11:00h Miriam Bonastre

10:00 - 11:00h Glucagon

10:00 - 12:00h Akira Pantsu

11:00 - 13:00h Ana C Sánchez

12:00 - 13:00h Kenny Ruiz

13:00 - 15:00h Luis Montes

13:00 - 15:00h Bea Castillo

13:00 - 15:00h Santi Casas

15:00 - 16:00h Toni Caballero

15:00 - 16:00h Sergio Hernández

16:00 - 18:00h Laia López

16:00 - 18:00h Judit Mallol

17:00 - 19:00h Carles Dalmau

18:00 - 19:00h Konata


Selecta Visión

Dissabte

12:00h - 14:00h    David Jenner    Actor doblatge    My Hero Academia    Katsuki Bakugo

12:00h - 14:00h    Víctor Gómez    Actor doblatge    My Hero Academia    Izuku Midoriya

12:00h - 14:00h    Jordi Navarro    Actor doblatge    My Hero Academia    Shoto Todoroki

Diumenge

12:00h - 14:00h    Blanca Rada    Actriz doblaje    Digimon Adventure Last Evolution Kizuna    Tai Yagami

12:00h - 14:00h    Patricia Rada    Actriz doblaje    Digimon Adventure Last Evolution Kizuna    Morphomon


Sextories Magazine

Divendres

13:00h - 14:00h Toni Batres, Luc Cerverón

16:00h - 17:00h Chemi Baralust, Rubo

17:00h - 18:00h Rocio Rainvart, Marcel P.Massegú

18:00h - 19:00h Marcel P.Massegú, Rubo

Dissabte

11:00h12:00hChemi Baralust, Luc Cerverón

12:00h - 13:00h Kaoxita, Luc Cerverón

13:00h - 14:00h Rocio Rainvart, Marcel P.Massegú

16:00h - 17:00h Toni Batres, Rubo

17:00h - 18:00h Alejandro Merino, Rafa Barragán

18:00h - 19:00h Esther Vidal, Álvaro García

Diumenge

12:00h - 13:00h Arkaitz Gonzalez, Marcel P.Massegú

13:00h - 14:00h Álvaro García, Marcel P.Massegú

16:00h - 17:00h Chemi Baralust, Alejandro Merino

17:00h - 18:00h Alejandro Merino, Moy R

18:00h - 19:00h Chemi Baralust, Rocio Rainvart

Dilluns

12:00h - 13:00h Kaoxita, Marcel P.Massegú

13:00h - 14:00h Kaoxita, Marcel P.Massegú

16:00h - 17:00h Moy R, Sara Soler

17:00h - 18:00h Moy R, Sara Soler

18:00h - 19:00h Toni Batres, Chemi Baralust, Rocio Rainvart, Marcel P.Massegú


Organitzat per:

Manga Barcelona
C/. València, 279
08009 Barcelona (Spain)
info@ficomic.com
www.manga-barcelona.com

© 2021 All rights reserved

Aquesta web usa cookies pròpies i de tercers per a oferir un millor servei i fer estadístiques de dades d'ús. Accepta-les abans de continuar navegant per a poder gaudir de tots els seus continguts amb plena funcionalitat.

Si vols més informació o modificar la seva configuració, visita la nostra Política de Cookies.