CASA DEL LLIBRE – ESTANDS 191-192

DISSABTE  3 DE NOVEMBRE:

17:00 - 18:00   LAIA LÓPEZ

18:00 -19:00    JAPE

19:00 - 20:00   MARC BERNABÉ

ECC EDICIONES – ESTAND 202

DIJOUS  1 DE NOVEMBRE:

18:00 -19:00   NAGABE

DISSABTE  3  DE NOVEMBRE:

18:00 -19:00   NAGABE

DIUMENGE  4 DE NOVEMBRE:

16:30 -17:30   NAGABE

EDICIONES BABYLON – ESTANDS 186-187-188

DIJOUS 1  DE NOVEMBRE:

11:30 - 13:00   DANIEL ALARCÓN

16:30 - 18:00   XIAN NU STUDIO  

18.30 - 19.30   JAVIER BOLADO

DIVENDRES  2 DE NOVEMBRE

11:30 - 13:00  XIAN NU STUDIO

16:30 - 18:00  DANIEL ALARCÓN

18:00 - 19:30  XIAN NU STUDIO  

DISSABTE  3 DE NOVEMBRE

10:30 - 12:00  DANIEL ALARCÓN

12:30 - 14:00  XIAN NU STUDIO

16:30 - 18:00  DANIEL ALARCÓN

18:30 - 19:30  JAVIER BOLADO 

DIUMENGE  4 DE NOVEMBRE

11:30 - 13:00  ESTHER LECINA

16:30 - 17:30   JAVIER BOLADO

18:00 -  19.30 DANIEL ALARCÓN

EDITORIAL IVREA – ESTAND 199

DIVENDRES 2  DE NOVEMBRE:

18:00 - 20:00   EIKI EIKI, TAISHI ZAOU

DISSABTE  3  DE NOVEMBRE:

15:00 - 17:00   EIKI EIKI, TAISHI ZAOU

EL CORTE INGLÉS – ESTAND 203

DIVENDRES  2  DE NOVEMBRE:

17:00 -18:30   JOSÉ ANTONIO PÉREZ

FNAC – ESTAND 205

DIVENDRES  2  DE NOVEMBRE:

16:00 -17:00   MARC BERNABÉ

18:00 - 19:00  NAGABE

DISSABTE 3  DE NOVEMBRE:

16:00 - 17:00  LAIA LÓPEZ

LETRABLANKA EDITORIAL – ESTAND 195

DIJOUS 1  DE NOVEMBRE:

17:00 -18:30   ELSA

DIVENDRES  2  DE NOVEMBRE:

17:00 -18:30   ELSA

DISSABTE  3  DE NOVEMBRE:

17:30 - 19:00  ELSA

DIUMENGE  4  DE NOVEMBRE:

12:00 - 13:30  ELSA

NORMA EDITORIAL – ESTAND 204

DIJOUS  1 DE NOVEMBRE:

10:30 - 12:00   MARC BERNABÉ

16:30 - 18:00   SKIZOCRILIAN STUDIO, FIDEL DE TOVAR Y DANI BERMÚDEZ

DIVENDRES  2 DE NOVEMBRE:

15:00 - 16:00  MARC BERNABÉ, MANU LÓPEZ, FIDEL DE TOVAR Y DANI BERMÚDEZ

16:30 - 18:00  AKIRA HIMEKAWA

18:30 - 19:30  DAISUKE HAGIWARA

DISSABTE  3  DE NOVEMBRE:

10:30 - 12:00  DAISUKE HAGIWARA

12:30 - 14:00  AKIRA HIMEKAWA

14:00 - 15:00   MANU LÓPEZ, FIDEL DE TOVAR Y DANI BERMÚDEZ, BLANCA MIRA, MARTA DE SKIZOCRILIAN STUDIO

15:00 - 16:00   MARC BERNABÉ, LAIA LÓPEZ

16:30 - 18:00  DAISUKE HAGIWARA

18:30 - 19:30  AKIRA HIMEKAWA

DIUMENGE  4 DE NOVEMBRE:

10:30 - 12:00  DAISUKE HAGIWARA

12:30 - 14:00  AKIRA HIMEKAWA

16:00 - 17:00  MANU LÓPEZ

16:00 - 17:30  MARC BERNABÉ, MISHA DE SKIZOCRILIAN STUDIO FIDEL DE TOVAR Y DANI BERMÚDEZ

NOWEVOLUTION EDITORIAL – ESTAND 194

DIJOUS  1 DE NOVEMBRE:

18:00 -19:00   ELENA SEMPERE

DIVENDRES 2 DE NOVEMBRE

18:00 -19:00   ELENA SEMPERE

19:00 - 20:00  JAVI CUHO

DISSABTE  3  DE NOVEMBRE:

12:00 - 14:00   BLANCA MIRA

14:00 - 15:00   ELENA SEMPERE

18:00 - 20:00  BLANCA MIRA

DIUMENGE  4 DE NOVEMBRE:

12:00 -14:00   JAVI CUHO

OOSO COMICS – ESTAND 135

DIJOUS  1 DE NOVEMBRE:

12:00 -14:00   OLGA RESINA, SERGIO PÉREZ

DIVENDRES  2 DE NOVEMBRE

12:00 -14:00   OLGA RESINA, SERGIO PÉREZ

DISSABTE  3  DE NOVEMBRE:

12:00 -14:00   OLGA RESINA, SERGIO PÉREZ

DIUMENGE  4 DE NOVEMBRE:

12:00 -14:00   OLGA RESINA, SERGIO PÉREZ

Organitzat per:
Saló del Manga de Barcelona
© 2018 All rights reserved
C/. Palau, 4
08002 Barcelona (Spain)
info@ficomic.com
comic-barcelona.com

Aquesta web utilitza galetes (cookies) pròpies i de tercers per oferir una millor navegació. 
Al navegar-hi l'usuari accepta l'ús que fem de les galetes (cookies). 
L'usuari pot evitar la generació de galetes (cookies) i eliminar-les mitjançant les opcions del seu navegador. 
Bloquejar les galetes (cookies) pot implicar que alguns dels serveis i opcions d'aquesta web no funcionin correctament.